Корзина
11 отзывов
Поживні речовини для кущів смородини навесні.
Контакты
ООО "Дари Волині"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38050357-77-54Александр Васильевич
+38033276-99-91бухгалтерия
+38067405-91-96Тетяна
+38067334-32-16Виталий
Пилипович Александр
УкраинаВолынская областьЛуцквул.Ранкова 1а43024
Карта

Поживні речовини для кущів смородини навесні.

Поживні речовини для кущів смородини навесні.

 

Ягідні рослини навесні потребують комплексного мінерального і органічного харчування. Поживні речовини необхідні їм для нормального росту і розвитку, без яких неможливо отримати хороший урожай плодів, ягід і притому високої якості.

В першу чергу, в цей час рослинам потрібен азот. Особливо його потребують підмерзлі рослини - для відновлення приростів, плодових утворень, а також рослини з рясно закладеними плодовими бруньками.

Якщо восени під перекопування грунту ви внесли органічні, фосфорні та калійні добрива, то зараз дайте тільки азотні. Найкраще азотні добрива вносити тоді, коли сніг уже повністю зійшов з ділянки, а зранку на грунті утворюється кірка льоду.

 

 

Ходити по замерзлому грунті зручно, так як ноги не тонуть у багнюці, а отже, і сама робота не стомлює. Вдень же, коли грунт відтає, добрива залишаються в тих місцях, куди і хотів внести їх садівник. Знайте, що цей період короткий, а тому поспішайте закінчити роботу в цей термін.

Приблизні дози внесення на 1 кв. м пристовбурного кола наступні: аміачної селітри - 10 г, сірчанокислого амонію або кальцієвої селітри - 10-20 г, сечовини - 5-8 м. У залежності від родючості грунту дози збільшують або зменшують.

Предыдущие статьи