Кошик
11 відгуків
ДАРИ ВОЛИНІ - це розумне та бережливе землеробство SMART FARMING!
+380674059196
+380503577754
+380332769991

Корисно знати

Корисно знати
Смородина протерта з цукром. Ягода протерта з цукром

22.07.13

Смородина протерта з цукром. Ягода протерта з цукром

Смородина, єдина з плодовоягідних рослин, яку садівники майже ніколи не обділяють увагою.

Давно відомо, що чорна смородина - лідер ягідних рослин по наявності вітаміну С. Як листя, так і плоди абсолютно всіх сортів смородини призначаються для лікування авітамінозів. Сік зі свіжих ягід приписують при виразці шлунка і, гастритах. Важливо пам'ятати, що її листя завжди використовуються як компонент різноманітних домашніх закруток.
Чорну смородину також прозвали "аптекою з гілки", тому що лікарі часто радять вживати її як при авітамінозі, поганому апетиті, захворюваннях серця і судин, так і при ларингіті, бронхіті, для посилення кровотворення, захисту від гнильних і бродильних кишкових процесів. Свіжовичавлений сік смородини сприятливо діє при захворюваннях нервової системи та при головному болю. Для лікування використовуються як плоди, так і, листя та бруньки.

Дослідники довели, що плоди смородини мають здатність запобігати зародження діабету. Саме ці цінні властивості культури стали причиною того, що смородину часто використовують в продуктах функціонального харчування, призначуваних для зміцнення і оздоровлення різних органів при майже всіх захворюваннях. Також, смородину можна використовувати для поліпшення нігтів, щоб їх зміцнити потрібно: робити втирання в пластинку нігтя і шкіру навколо нього.

Бажано, не тільки з'їсти якомога більше смородини в сезон, але і зробити запас: засушити, наморозили, зробити консервації, цінні властивості зберігаються у великій кількості.

На завершення ще один аргумент на користь плодів: норвезькі вчені вважають, що ягоди містять в собі дуже багато антиоксидантів, які добре протистоять раковим клітинам. У дійсності, в ягодах чорної смородини зберігається в тисячу разів більше антиоксидантів, таких як вітаміни А, С, Е і мінералу селен, ніж в інших рослинах. Найбільша кількість антиоксидантів вчені знайшли в чорній смородині, полуниці, малині, голубиці, гранаті.

Попередні статті
Дари Волині ТзОВ
Пилипович Олепксандр
+380503577754
Александр Васильевич
+380332769991
бухгалтерия
+380674059196
Тетяна
Україна Волинська область Луцьк Ранкова, 1а
Мапа