Корзина
11 отзывов
Чим корисна смородина для Вашого здоров'я?
Контакты
ООО "Дари Волині"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38050357-77-54Александр Васильевич
+38033276-99-91бухгалтерия
+38067405-91-96Тетяна
+38067334-32-16Виталий
Пилипович Александр
УкраинаВолынская областьЛуцквул.Ранкова 1а43024
Карта

Чим корисна смородина для Вашого здоров'я?

Чим корисна смородина для Вашого здоров'я?

Чорна королева ягід.

Дуже популярними у всьому світі, у т.ч США,  Великобританії , Східній Європі та Україні та Росії вважаються джеми, варення, соки  здоров'я із ягід чорної смородини.

 

 Виникнувши в Тибеті, насадження  чорних кущів смородини поширилися у Європу, де вони були вирощувані протягом 400 років. Французький абат, після дослідження переліку цілющих  властивостей ягоди в 18 столітті, цю ягоду  назвав еліксиром молодості! Після цього чорна смородина широко культивується у світі.

 

Цілющі властивості для здоров'я ягід чорної смородини.

 

Чому джеми, варення,  соки  чорної смородини такі добрі для вас?

 Вони містять на  400% більше вітаміну С, корисні при гіпертонії, глаукомі та захворювань серця, ніж у апельсиновому соці чи продуктах із цього розрекламованого цитрусового! Високі концентрації заліза, органічні кислоти, калій, вітамін B5, фосфор і активні фенольні сполуки рослин також знаходимо у цій ягоді. Чорна смородина багата жирними кислотами, які регулюють обмін речовин, репродуктивні процеси, нормальної функції мозку, стимуляція шкіри і зростання волосся.

 Дослідження показують, що чорні поживні речовини смородини також дають сприятливий вплив на артрит, запалення і імунний захист. Ця ягода має в два рази більше антиоксидантної сили, ніж чорниця. Вона використовується для місцевого лікування дерматиту та псоріазу. Сік є ефективним для розладу шлунка і сечовивідних шляхів. Ягода смородини допомагає підтримувати здорові нирки. Великої концентрації вітаміну є корисною для здоров'я очей. Дослідження університету Тафт 2006, вказуючи, що чорна смородина може запобігти або значно відстрочити хворобу Альцгеймера,. Це призвело в усьому світі до посиленого  дослідження сполук ягоди Чорної корелеви.

Предыдущие статьи