Корзина
11 отзывов
Морожені ягоди дітям
Контакты
ООО "Дари Волині"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38050357-77-54Александр Васильевич
+38033276-99-91бухгалтерия
+38067405-91-96Тетяна
+38067334-32-16Виталий
Пилипович Александр
УкраинаВолынская областьЛуцквул.Ранкова 1а43024
Карта

Морожені ягоди дітям

Морожені ягоди дітям
Фахівці з дитячого харчування допускають використання заморожених овочів і фруктів при нестачі свіжих в зимово-весняний період навіть в раціоні самих маленьких дітей, тих, хто вже переведений на змішане вигодовування. У харчуванні у дітей з 8 місяців можна використовувати заморожені овочі для приготування овочевого пюре. Те, що для дитячого організму корисні продукти свіжі, сезонні, натуральні, цілком очевидно. Але оскільки наша кліматична зона не дозволяє збирати новий урожай кілька разів на рік, доводиться використовувати «консервовані» овочі та фрукти. Заморожування - один з найкращих способів консервації натурального продукту, що дозволяє зберегти майже всі його вітаміни та інші корисні властивості. Це дає можливість годувати дітей повноцінними продуктами харчування круглий рік. З двома АЛЕ: 1. заморожені продукти спочатку повинні бути хорошої, точніше, відмінної якості; 2. необхідно суворо дотримуватися правильні умови заморожування і зберігання цих продуктів.
Продукти для малюків можна заморожувати самим, в домашніх умовах, а можна купувати готову, заводську продукцію. Промисловий спосіб заморожування вважається найбільш ефективним, оскільки забезпечує моментальну, шокову заморозку при дуже низькій температурі, а значить - самим щадним способом, тобто зберігає по максимуму всі корисні речовини вихідного продукту. ТзОВ Дари Волині  гарантує правильний процес вирощування чорної смородини та малини,  транспортування і зберігання. У домашніх умовах не вдається досягти тієї глибини та інтенсивності заморозки, яка можлива на виробництві. У кожному разі, заморожені овочі і фрукти цінні вже тим, що містять практично всі корисні речовини, а також клітковину і пектини - найважливіші регулятори рухової функції кишківника.
Предыдущие статьи