Кошик
11 відгуків
ДАРИ ВОЛИНІ - це розумне та бережливе землеробство SMART FARMING!
+380674059196
+380503577754
+380332769991

Які ягоди найкраще підходять для випічки?

Які ягоди найкраще підходять для випічки?
Які ягоди найкраще підходять для випічки?

03.03.17

Які ягоди найкраще підходять для випічки? Тут ми поділяємо деякі з ягід, які ви можете виростити або купити у "Дари Волині" свіжі чи заморожені, змішувати і поєднувати, щоб спекти найкращі домашні ягідні пироги.

 

Поруч із вживанням свіжих,  коктейлів та смузі,  є популярним використання ягід у випічці. Ягоди і пироги йдуть разом, як пиріг і морозиво! Ягоди, як правило, мають багато соку, що робить вологою начинки пирога. Традиційно, якщо ви не любитель пирогів рідких, ви можете використовувати загущувач, як мука або кукурудзяний крохмаль, щоб досягти кращого  заповнення пирога, його консистенції.

Популярні Ягоди для пирога:

Суниця (полуниця): або самостійно, або в парі з ревінем, полуниця є чарівною в пирогах - і про так легко працювати! Просто промийте, видаліть оболонки (зелений кінець), і поріжте. Є дійсно не один сорт полуниці, що краще для пирога, ніж інший.  Просто виберіть сорт, який добре росте для вас і вибирайте полуницю, яку  ви любите поїсти.

Чорниця: Ах, чорничний пиріг! Найважча частина про випічці чорниці не їдять їх свіжими відразу! 

 

Старомодний з агрусу пиріг є незабутнім задоволенням! Залежно від сорту, може знадобитися додати трохи цукру, щоб зберегти морщити вниз. Агрус сорти, - вибирайте великі: агрус великі для пирогів. Для полегшення збору врожаю до випічки, розглянемо агрус, у якого менше колючок.

Малина, ожина : будь-які ягоди в цій групі, або родичі цих ягід, робить для чудового пирога .

Ці ягідні рослини вразять вас своєю продуктивністю,  щоб вибирати між використанням  в пироги, фруктові коктейлі, або просто свіжими споживати. Знову ж таки, якщо ці ягоди дають начинки пирога, який є дуже рідким, спробуйте загущувач. 

Дари Волині ТзОВ
Пилипович Олепксандр
+380503577754
Александр Васильевич
+380332769991
бухгалтерия
+380674059196
Тетяна
Україна Волинська область Луцьк Ранкова, 1а
Мапа